s….s

Merhaba herkese geçmiş olsun diliyorum.
Annem için pankreas kanseri teşhisi konuldu.
1. Evrenden 2. Evreye geçişte tespit edildi. İlk günden itibaren bizi hiç yalnız bırakmadığı ve bilgilendirdiği için Özhan hocama teşekkür ederim.Ameliyat öncesi ve sonrası göstermiş olduğu profesyonellik bize güven verdi.
Annem 1 yıl sonra fıtık ameliyatı oldu ve Özhan hocam hala bizimle beraber, ilgili ve takipte tekrar teşekkür ederim hocam.

h….k

Yaklaşık 6 ay önce memede kitle tespit edildi, birçok doktorla görüşmemize rağmen net bir sonuca ulaşamadık. Yolumuz Özhan hocamızla kesişti. Açık ve net tavrı, detaylı açıklamaları, kendine güveni ve en önemlisi ilgisi beni çok rahatlattı. Operasyonumuz çok başarılı geçti. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

i̇…i

Hayatımda tanıdığım en iyi hekimlerden birisi annemin guatir ameliyatını yapmıştı çok memnun kaldık

i …y

son bir kaç yıldır yaşadığım bağırsak ile ilgili ağrılar ağır gecen sancılar vardı cok dr. hastane gezdim tetik yaptım hiç birin de tedavi sonuç vermedi. özhan beyi tanıyınca kadar durumu anlattıktan sonra bütün tedavi süreci boyunca dk dk ilgilendi cerrahi operasyonumu kendisi yaptı gerek taburcu sürecinde gerek de ev de bile ilgisinden dolayı teşekkür ederim iyi ki varsınız insanlık için büyük şansınız.

b …g

12 nisan 2021 özhan hocam ve ekibine ameliyat oldum ameliyat öncesi birçok defa farklı hastaneler de parça alındı ancak kesin bir kanıya varamadılar. Hastalık ismi dermato fibro sarkom özhan hocanın özgüveni banada güven verdi en kısa zamanda ameliyat kararına vardık gerek ameliyat öncesi gerek sonrası ilgi alakasından Dolayı kendisine ekibine şükranlarımı bir borç bilirim
Bu yorumu buraya yazmamın amacı benim gibi yorumları okuyup karara varmak isteyenlere ilham olmak için dir özhan hoca mı ısrarla öneririm allah bütün hastalara şifa versin

fe…n

Anneme kolon ca tanısı konuldu, bu sayede Dr. Özhan Hocayla tanıştık. Ankara Tıp Cerrahi Onkoloji dalında randevuya gittiğimizde yapılması planlanan ameliyatı bizlere de adım adım detaylıca anlattı ve ameliyatı daha önce de yaptığını endişelenmememiz gerektiğinden bahsederek içimizi rahatlattı. Hiç zaman kaybetmeden laparoskopik sağ hemikolektomi ameliyatını başarıyla gerçekleştirdi. Toplamda 4 gün hastanede kaldık, gerekli tüm kontrollerle bizi bilgilendirdi. Annem 1 hafta içerisinde iyileşti, normal hayatına devam ediyor çok şükür. Dr. Özhan Hocaya ve tüm sağlık ekibine her şey için çok çok teşekkürler.

d….a

Iyi ki ozhan beyle karsilasmisiz ilgisi alakasi ,guler yuzlulugle ve konusmasiyla size guven veren harika bir doktor. Her asamasini ince ayrintisina kadar anlatan icimizi rahatlatan ne kadar tesekkur etsek az Bir hafta oncesin de annem ameliyat oldu papiller tiroid kanseri tanisindan. Ameliyati harika gecti ozhan hocamiz sayesinde zor bir cerrahi operasyon olmasina ragmen ses tellerini kaybetme riskimiz cok yuksekti. En ufak bir zarar gorulmedi. Cok titiz ince ayrintisina dikkat edilen mukemmel bir ameliyatimiz gecti Gozu kapali guvene bilecegimiz mukemmel bir hoca. Sonsuz tesekkur ederiz …