unsere Behandlungen

Kropf und Schilddrüsenkrebs

Darmkrebs

Darmkrebs

Leistenbruch

Magenballon

Magenbotox

Magenkrebs

Schlauchmagen

Bauchspeicheldrüsenkrebs

Gallenblasenstein

Was ist eine Endoskopie?

Was ist eine Koloskopie?

UNSEREN ARZT KENNENLERNEN

Geboren am 13. Januar 1985 in Ankara, absolvierte Dr. Özhan Çetindağ seine Grund- und Mittelschulausbildung in seiner Heimatstadt. Nach dem erfolgreichen Abschluss der medizinischen Fakultät der Erciyes-Universität im Jahr 2010 begann er seine berufliche Laufbahn als Allgemeinmediziner in Şereflikoçhisar. Im Jahr 2011 bestand er die medizinische Facharztprüfung (TUS) .

Dilara Toprak

Özhan hocam tiroid ameliyatımı yaptı. Her anlamda tek tek bilgilendirdi detaylı açıkladı. Ameliyat öncesinde ve sonrasında kendinin ve ekibinin ilgisi beni gerçekten çok rahatlattı. Sorunsuz bir ameliyat geçirdim, sayesinde sağlığıma kavuştum iyi ki varsınız 🙏🏼

Berçem Akdoğan

Merhabalar ben Özhan hocaya Instagramdan soru sorarak tanıştım annem meme kanseri tedavisi görüyor Tdm1 tedavisi ve radyoterapi birlikte alıyordu bende Özhan hocaya birlikte alabilir mi diye sordum Özhan hoca detaylı bir video çekip bilgilendirdi bizi ve onun bilgilendirmesi ile onkoloji hocamıza tekrar sordum ve Tdm1 tedavisini durdurup radyoterapi bitsin devam ederiz dedi. Özhan hoca gerçekten çok değerli bilgileri ile bizleri bilinçlendirdi kendisine burdan tekrar çok teşekkür ederim lütfen videolarınıza devam edin hastaları ve hasta yakınlarını bilgileriniz ile bilinçlendiriyorsunuz.

Erdem Erkus

Mide balonu operasyonu geçirdim hocam Özhan Çetindağdan çok memnunum 1 ayda 15kilo verdim herşey için çok teşekkür ederim hocam kilo vermeye devam inşallah ♥️

İrem Zengin

Özhan hocama, mine hanıma❤️ ve diğer ekip arkadaşlarına 🌺 çok teşekkür ederim. Mide botoksu operasyonundan sonra(sıfır agrısız, sıfır acısız) mine hanımın desteği ile kendimi çok iyi hissediyorum. Tekrar tekrar minnettarım size.